| Délka (mm): | 41 |
|---|---|
| Výška (mm): | 6 |
| Šírka (mm): | 6 |
| Značka/ model: | Hämmerli X-Esse |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 12 |
|---|---|
| Výška (mm): | 12 |
| Délka (mm): | 52 |
| Značka/ model: | Walther PPK/S a P22 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 QA |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Hämmerli X-Esse |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Walther P99 AS/QA/DAO |
|---|
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPK/PP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 9 |
|---|---|
| Výška (mm): | 3 |
| Šírka (mm): | 4 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 50 |
|---|---|
| Výška (mm): | 5 |
| Šírka (mm): | 22 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |