| Značka/ model: | Walther P99 / PPQ / PDP |
|---|
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther GSP/OSP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
|---|
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 28 |
|---|---|
| Výška (mm): | 7 |
| Délka (mm): | 49 |
| Značka/ model: | C&H Presision |
| Zbraň/model: | Walther PDP GEN2 |
| Šírka (mm): | 8 |
|---|---|
| Výška (mm): | 8 |
| Délka (mm): | 78 |
| Zbraň/model: | Walther PPD, PPQ, P99 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP/9 mm Luger |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PK380 |
|---|---|
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|
| Značka/ model: | Hämmerli X-Esse |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Hämmerli X-Esse |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Anchütz |
|---|
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Hämmerli X-Esse |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 41 |
|---|---|
| Výška (mm): | 33 |
| Šírka (mm): | 23 |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |