| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPK/PP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Colt 1911 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Walther P88 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Colt 1911 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 52 |
|---|---|
| Výška (mm): | 19 |
| Šírka (mm): | 31 |
| Zbraň/model: | Walther PPQ, P99, PDPC |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 6 |
|---|---|
| Délka (mm): | 55 |
| Výška (mm): | 96 |
| Šírka (mm): | 24 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PK380 |
|---|---|
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Délka (mm): | 70 |
|---|---|
| Výška (mm): | 24 |
| Šírka (mm): | 24 |
| Zbraň/model: | AR-15 |
| Ráže: | 223 Rem. |
| Délka (mm): | 75 |
|---|---|
| Výška (mm): | 25 |
| Šírka (mm): | 25 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Hämmerli 280 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P88 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington / 5,56 x 45 mm (NATO) |
| Délka (mm): | 3810 |
|---|---|
| Výška (mm): | 60 |
| Šírka (mm): | 40 |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |