| Značka/ model: | KRISS |
|---|
| Šírka (mm): | 17 |
|---|---|
| Výška (mm): | 41 |
| Délka (mm): | 51 |
| Značka/ model: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington / 5,56 x 45 mm (NATO) |
| Značka/ model: | Walther - vzduchové pušky |
|---|---|
| Ráže: | 5,5 mm (.22) Diabolo |
| Značka/ model: | Walther PPK/PP |
|---|---|
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Značka/ model: | Walther GSP/OSP |
|---|
| Značka/ model: | Hämmerli 208 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 56 |
|---|---|
| Výška (mm): | 30 |
| Šírka (mm): | 25 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini SP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|
| Značka/ model: | Walther P88 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther -vzduchové pistole |
|---|---|
| Ráže: | 4,5 mm (.177) Diabolo |
| Délka (mm): | 38 |
|---|---|
| Výška (mm): | 114 |
| Šírka (mm): | 15 |
| Značka/ model: | Hämmerli X-Esse |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 87 |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 7 |
| Šírka (mm): | 25 |
| Výška (mm): | 40 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | Glock 43 |
| Šírka (mm): | 3 |
|---|---|
| Výška (mm): | 3 |
| Délka (mm): | 24 |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 17 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Šírka (mm): | 19 |
|---|---|
| Výška (mm): | 4 |
| Délka (mm): | 19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 84 |
|---|---|
| Výška (mm): | 6 |
| Šírka (mm): | 6 |
| Značka/ model: | Walther CCP |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Colt 1911 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 2 |
|---|---|
| Výška (mm): | 2 |
| Délka (mm): | 8 |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PK380 |
|---|---|
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Značka/ model: | Glock 26 |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |