| Šírka (mm): | 23 |
|---|---|
| Výška (mm): | 125 |
| Délka (mm): | 153 |
| Ráže: | 375CT/.408CT |
| Šírka (mm): | 9 |
|---|---|
| Výška (mm): | 21 |
| Délka (mm): | 123 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Délka (mm): | 50 |
| Výška (mm): | 6 |
| Šírka (mm): | 26 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 12 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther Colt 1911 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P22Q/QD |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Šírka (mm): | 34 |
|---|---|
| Výška (mm): | 131 |
| Délka (mm): | 44 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 12 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PPK/PP |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Šírka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 131 |
| Délka (mm): | 44 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 8 |
|---|---|
| Délka (mm): | 40 |
| Výška (mm): | 116 |
| Šírka (mm): | 29 |
| Značka/ model: | Walther PK380 |
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 58 |
|---|---|
| Výška (mm): | 60 |
| Délka (mm): | 393 |
| Šírka (mm): | 58 |
|---|---|
| Výška (mm): | 60 |
| Délka (mm): | 355 |
| Délka (mm): | 215 |
|---|---|
| Výška (mm): | 75 |
| Šírka (mm): | 30 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
| Ráže: | 7,65 mm Browning / .32 Auto |
| Zbraň/model: | CZ vz.61 Škorpion |
| Šírka (mm): | 7 |
|---|---|
| Výška (mm): | 7 |
| Délka (mm): | 170 |
| Značka/ model: | Walther PK380 |
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Šírka (mm): | 34 |
|---|---|
| Výška (mm): | 10 |
| Délka (mm): | 34 |
| Šírka (mm): | 29 |
|---|---|
| Výška (mm): | 37 |
| Délka (mm): | 182 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 21 |
|---|---|
| Značka/ model: | Glock |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 15 |
|---|---|
| Výška (mm): | 33 |
| Délka (mm): | 124 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 22LR |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 14 |
|---|---|
| Výška (mm): | 9 |
| Šírka (mm): | 9 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 9 |
|---|---|
| Výška (mm): | 5 |
| Šírka (mm): | 9 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|
| Značka/ model: | Walther -vzduchové pistole |
|---|---|
| Ráže: | 4,5 mm (.177) Diabolo |
| Šírka (mm): | 10 |
|---|---|
| Výška (mm): | 10 |
| Délka (mm): | 26 |
| Značka/ model: | Walther P88 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 40 S&W |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther Colt M4/HK/G22/UZI |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 4 |
|---|---|
| Výška (mm): | 4 |
| Délka (mm): | 23 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |