| Šírka (mm): | 0 |
|---|---|
| Výška (mm): | 0 |
| Délka (mm): | 0 |
| Ráže: | 0 |
| Šírka (mm): | 0 |
|---|---|
| Výška (mm): | 0 |
| Délka (mm): | 0 |
| Ráže: | 0 |
| Značka/ model: | 0 |
|---|---|
| Ráže: | 0 |
| Značka/ model: | 0 |
|---|---|
| Ráže: | 0 |
| Šírka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 44 |
| Délka (mm): | 260 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 40 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | CZ Scorpion EVO |
| Šírka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 44 |
| Délka (mm): | 190 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 30 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | CZ Scorpion EVO |
| Délka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 35 |
| Šírka (mm): | 255 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 40 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | H&K MP5 a její klony |
| Šírka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 35 |
| Délka (mm): | 155 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 20 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | H&K MP5 a její klony |
| Šírka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 40 |
| Délka (mm): | 250 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 40 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | S&W M&P |
| Šírka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 40 |
| Délka (mm): | 258 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 40 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | Sig Sauer P320 |
| Šírka (mm): | 30 |
|---|---|
| Výška (mm): | 41 |
| Délka (mm): | 259 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 40 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | H&K VP9 |
| Šírka (mm): | 18 |
|---|---|
| Výška (mm): | 22 |
| Délka (mm): | 125 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
| Ráže: | 10 mm Auto |
| Zbraň/model: | Glock 29 |
| Značka/ model: | 0 |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 0 |
| Délka (mm): | 0 |
| Výška (mm): | 0 |
| Šírka (mm): | 0 |
| Ráže: | 0 |
| Šírka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 40 |
| Délka (mm): | 118 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 9 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | Glock 43 |
| Šírka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 40 |
| Délka (mm): | 87 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 7 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | Glock 43 |
| Délka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 40 |
| Šírka (mm): | 207 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 32 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | Glock 17, 18, 19, 19x, 26, 34 a 45 |
| Délka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 40 |
| Šírka (mm): | 207 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 32 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | Glock 17, 18, 19, 19x, 26, 34 a 45 |
| Značka/ model: | Walther P99 AS/QA + PPQ M1 |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 15 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP C |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 18 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP C |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 18 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Zbraň/model: | SIG SG 510 / Stgw 57 |
|---|
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini SP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 0 |
|---|---|
| Výška (mm): | 0 |
| Šírka (mm): | 0 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 / PPQ |
|---|
| Značka/ model: | Five-seveN |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 30 |
| Ráže: | 5,4x28mm |
| Značka/ model: | Walther PDP C |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 18 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 18 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PDP C |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |